پروتکل درمانی کایروپراکتیک

پروتکل درمانی Drop

کایروپراکتیک یک رشته مراقبت های بهداشتی است که با تشخیص ، معالجه و پیشگیری از اختلالات مکانیکی سیستم اسکلتی عضلانی و تأثیر این اختلالات بر عملکرد کلی و سلامت بیمار درگیر است.

بسیاری از افراد که از درد مزمن رنج می برند ، اغلب داروهای مسکن تجویز می شوند ، اما این روش درمانی همیشه باعث تسکین نمی شود.

اگر این سناریو آشنا به نظر می رسد ، فکر کرده اید که از یک کایروپراکتور معتبر بازدید کنید؟ اگر قبلاً یکی از این متخصصان را ندیده باشید ، از تعداد مشکلات دردناکی که می تواند به بیماران در برطرف شدن کمک کند ، خوشحال خواهید شد.

در شیوه های خود ، بسیاری از کایروپراکتورها با استفاده از تکنیک های میز به بیماران برای بهبودی از درد کمک می کنند.

در اواسط قرن بیستم ، دکتر کلی کلی تامپسون ، متخصص عمل جراحی ، در تنظیم ستون مهره های بیماران با استفاده از فناوری روز خود با مشکل روبرو شد و به سمت ایجاد یک میز Drop سفارشی رفت. پس از اخذ حق ثبت اختراع جدید خود ، روش تامپسون متولد شد.

وی گفت: “سالهاست که بیماران از تکنیک های جدول جدول نتایج مثبت را تجربه می کنند. بعد از دریافت تنظیم با استفاده از این روش ، ممکن است سریعاً احساس بهتری پیدا کنید. انعطاف پذیری ، قدرت و خواب شما امیدوارم شروع به پیشرفت کند. “

 

در طی این روش ، کایروپراکتور فشار ناگهانی به ناحیه نخاع یا لگن بیمار ایجاد می کند. وقتی پزشک رانش می کند ، ناحیه بدن بیمار که روی آن کار می شود ، به طور همزمان توسط میز کاهش می یابد. این روش امکان دستکاری کامل و ناراحت کننده نخاعی را فراهم می آورد.

تجزیه و تحلیل طول پا

علاوه بر انجام تنظیمات با استفاده از جدول افت ، تکنیک تامپسون شامل تجزیه و تحلیل طول پاهای بیماران است. متخصصان کایروپراس معتقدند عدم تعادل سیستم عصبی باعث بروز مشکلات عضلانی می شود. این مشکلات عضلانی می تواند منجر به کوتاه شدن ظاهر یک پا از پای دیگر شود. در طی این مرحله از تکنیک تامپسون ، کایروپراکتور شما ممکن است طول پاهای شما را به طور کامل بررسی کرده و اشعه ایکس را سفارش دهد. پس از مطالعه یافته ها ، پزشک شما درک بهتری از نوع تنظیمات جدول قطره مورد نیاز شما خواهد داشت. روش قطره جدول مخصوصاً برای تنظیم لگن یا مفاصل ساکروایلیاک مفید است. بسیاری از مواقع در هنگام معاینه وقتی بیمار دراز کشیده است ، یک پا کوتاه تر از پای دیگر قابل توجه به نظر می رسد. سندرم ساق کوتاه یا اختلاف طول پا می تواند ناشی از عضلات منقبض شده در اطراف لگن یا مفاصل ساکروایلیاک اشتباه باشد. ماهیچه هایی که اغلب درگیر می شوند ، چهار سر ران ، مولتی فیدوس ، پوزوها و نعوظ های نعوظ است. اغلب اوقات بعد از تنظیم جدول قطره ، در سندرم پای کوتاه بهبودی فوری مشاهده می شود.

درست همانطور که ستون فقرات را می توان با این روش تنظیم کرد ، همچنین مفاصل در دست ها ، پا ، بازوها و پاها نیز ممکن است. بعلاوه ، این یکی از معدود روشهای تنظیم اسپوندیلولیستزیس است. اسپوندیلولیستزیس وضعیتی است که وقتی یکی از مهره های کمر در رابطه با قطعه زیر به جلو کشید ، به وجود آمده است. این وضعیت به راحتی توسط اشعه ایکس تشخیص داده می شود.

نتایج مثبت

 

سالهاست که بیماران از تکنیک های جدول کشویی نتایج مثبتی را تجربه می کنند. بعد از دریافت تنظیم با استفاده از این روش ، ممکن است سریعاً احساس بهتری پیدا کنید. انعطاف پذیری ، قدرت و خواب شما امیدوارم شروع به پیشرفت کند.

اگر یک ورزشکار هستید ، ممکن است در طی یک رویداد ورزشی ، احتمال آسیب دیدگی را کاهش دهید. بیماران همچنین از کاهش میزان درد و دردهایی که پس از این روشها تجربه می کنند ، خبر می دهند.

بسته به وضعیت شما ، ممکن است شما نیاز به بیش از یک تنظیم داشته باشید تا دردتان را به طور کامل از بین ببرد. اگر به نظر نمی رسد که درد شما را برطرف کند ، تصمیم بگیرید امروز با درد و سلامتی مبتکرانه قرار ملاقات کنید. ممکن است مشکل شما پس از دریافت درمان کایروپراکتیک کاملاً برطرف شود. تکنیک های جدول قطره باعث تسکین فوری برای بسیاری از بیماران می شود و از مزایای این نوع روش می تواند تغییر زندگی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *