مطالعات انجام شده درباره شاک ویو

مطالبی درباره شاک ویو


دربنف کنستانتین می گوید :با توجه به درمان شاک ویو ، تأثیرات اولیه بلافاصله پس از اولین درمان هنگام در نظر گرفتن سندرم دردناک قابل مشاهده است.
“با درمان Shockwave اثرات اولیه بلافاصله پس از اولین درمان هنگام در نظر گرفتن سندرم دردناک قابل مشاهده است. سپس درد می تواند کمی بدتر شود ، اما بعد از عمل دوم تا چهارم ، معمولاً کاملاً فروکش می کند.

اثرات دیگری که مشاهده می کنیم افزایش تحرک مفصل است. بازسازی کپسول مفصل و در نتیجه بهبود کیفیت زندگی بیمار ، این اثرات را می توان در 2-4 هفته پس از شروع درمان مشاهده کرد.

به نظر من ، مهمترین مزیت روش شاک ویو درمانی و لیزر با شدت بالا این است که از عمل جراحی جلوگیری می کنند. روشهای درمانی غیر تهاجمی ، راحت تر ، بدون دوره بهبودی است که همیشه بعد از عمل وجود دارد. یعنی اینکه این روش به کیفیت بهتر زندگی کمک می کند.

ما در استفاده از لیزر با شدت بالا و درمان شاک ویو تمایز یافته ایم. درمان Shock wave مخصوصاً برای معالجه شرایط مزمن مناسب است.


آشنایی با شاک ویو تراپی ( Shock wave Therapy )
آشنایی با شاک ویو تراپی ( Shock wave Therapy )

درمان آسیب های مزمن با شاک ویو

Claudio-D-Arcangelo  گفت: “آنچه که من در مورد  Shock wave درمانی بسیار قدردانی می کنم پروتکل هایی برای درمان آسیب های مزمن مانند اپیکوندیلیت ، تاندونیت ، فاشیلیت پلانتار و دیگران است.

به طور خاص ، در درمان فاشیلیت پلانتار ، از همان جلسه اول ، پیشرفت چشمگیری را مشاهده کردیم ، حتی اگر زمان استراحت بین دو جلسه 4 تا 5 روز طول بکشد.

امسال این شانس را داشتیم که از طیف وسیعی از دستگاه های شوک تراپی استفاده کنیم ، از ترکیبات درمانی شاک ویو درمانی ، لیزر با شدت بالا و سونوگرافی استفاده کردیم. این امر باعث می شود که تقریباً در 8-10 روز مسائل ورزشکاران ما به طور کامل حل شود.
وی گفت: “از جمله آسیب های پرکاربرد درمان ، می توان به کلسیفیکاسیون در سطح فیبر عضلانی اشاره کرد که به دلیل عمق کم نفوذ آنها ، استفاده از دستگاههای دیگر دشوار بود.

در درمان کلسیفیکاسیون شانه  ، چهار روز جدا از اول با استفاده از فشار 2-3 بار ، نتایج فوق العاده ای را مشاهده کردیم. این توسط سونوگرافی تشخیصی تأیید شد. ”


 

با ما تماس بگیرید 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *